Satılır 4 otaqlı yeni tikili 187 m²

Bakı, Xətai · Xətai rayonu.Babək prospekti 22.Xətai metrosu · YeniEmlak.AZ

Satış EML-263738 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

187.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

3 / 19

Təsvir

TECILI SATILIR !!! Xetai metrosunun ve Babek plazanın yanında yeni tikilmis 19 mertebeli binanin 3-cü mertebesinde 4 otaqlı temirli menzil satilir . Bina tam yasayisli ve QAZLI+KUPCALI-dir . Genis usaq meydancasi , yeralti ve yerustu avto dayanacagi , 24 saat muhafize xidmeti var . Mənzil mebellərlə birlikdə satılır . Ətraflı melumat ucun elaqe saxlaya bilersiniz .

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,225 AZN/m²

Ortadan 25.8% sərfəli

Rayon ort: 2,997 AZN/m²

Xətai

2 997 AZN/m²

Son 6 ay: +4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.10%

Aktiv: 20513 Yeni: 6884 Tələb: Aşağı
416 000 AZN
Təmirli Kupçalı
M

Murad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi