Satılır 4 otaqlı yeni tikili 187 m²

Bakı, Xətai · Babək prospekti · YeniEmlak.AZ

Satış EML-204539 1
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

187.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

3 / 18

Təsvir

Xətai metrosu və Sevgi Parkı yaxınlığında, Babək və Rusel plazanın yanında 18 mərtəbəlinin 3-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 170 kv.m olan genish, səliqəli ve tam təmirli 4 otaqlı mənzil əşyaları ilə birgə SATILIR!! Sənəd kupçadır. Qaz, su və işiq daimidir. İstilik sistemi kombidir. Mənzildə 2 sanuzel və 1 qarderob var. Binanın 2 sürətli sigma lifti və geniş parking ərazisi var.Ofis xidmət haqqi 1 % təskil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,209 AZN/m²

Ortadan 26.2% sərfəli

Rayon ort: 2,993 AZN/m²

Xətai

2 993 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
413 000 AZN
Təmirli Kupçalı
S

Sevda

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi