Satılır 4 otaqlı yeni tikili 186 m²

Bakı, Masazır · Masazır qəs. · Tap.Az

Satış EML-255367 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

186.00m²

Otaq sayı

4

Təsvir

Masazır qəsəbəsi, Şəmşir Abbasov küçəsi Park solero kompleksi, 186kv sahəyə malik 2 mərtəbəli 4 otaqlı mənzil Mənzil təmirsiz vəziyyətdədir Kod: H2186 Qeyd: Müştəri tərəfdən ofis zəhmət haqqı 1% təşkil edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

500 AZN/m²

Ortadan 68.1% sərfəli

Rayon ort: 1,568 AZN/m²

Masazır

1 568 AZN/m²

Son 6 ay: -11.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -8.90%

Aktiv: 7186 Yeni: 2618 Tələb: Aşağı
93 000 AZN
D

Dəyanət

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi