Satılır 4 otaqlı yeni tikili 185 m²

Bakı, Nəsimi · Səməd Vurqun küc · Ev10.Az

Satış EML-204601 7
10 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

185.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

5 / 19

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

ƏLA TƏKLİF !! Radnoy 4-otaq Əla təmirlif Tibb universiteti EGE Hosbital 1-Saylı ASSAN xidmət Olimpik starın yaxınlıqında Avrasiya Kilinikasının və ən gözəlidə yeni acılacaq olan M/s 2 degigəliy məsafəsində yerləşən İpotekiyaya yararlı Sened çıxarış Mənzil Əşyalı satılır. Əlavə məlumat ücün zəng edə bilərsiniz Ofis haqqı 1 % Продаётся просторная 4-комнатная квартира с отличным ремонтом. Квартира расположена рядом с:

Azerbaijan Medical University

EGE Hospital

ASAN Xidmət No.1

Olympic Star

Avrasiya Clinic

А также в 2 минутах ходьбы от новой станции метро, открытие которой ожидается в ближайшее время.

Подходит под ипотеку

Документы: купчая (выписка / çıxarış)

Квартира продаётся с мебелью и техникой

Для дополнительной информации звоните. Комиссия агентства — 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,297 AZN/m²

Ortadan 36.2% sərfəli

Rayon ort: 3,600 AZN/m²

Nəsimi

3 600 AZN/m²

Son 6 ay: -4.6%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.10%

Aktiv: 12264 Yeni: 4153 Tələb: Aşağı
425 000 AZN
Təmirli Kupçalı
Ə

Əlvanə xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi