Satılır 4 otaqlı yeni tikili 185 m²

Bakı, Yasamal · Bakı şəhəri, Yasamal rayonu Zahid Xəlilov küçəsi Renessans Palace. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-189207 6
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

185.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

12 / 17

Təsvir

Mənzil Bakı şəhəri, Yasamal rayonu Zahid Xəlilov küçəsində Renessans Palace-da 17 mərtəbəli binanın 11-ci mərtəbəsində yerləşir. 185 kvmetr olan mənzil 4 otaqdan ibarətdir. Otaqlar olduqca geniş,işıqlıdır. Mənzil zövqlə və modern tərzdə təmir olunub. İşıq, su və qaz daimidir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,297 AZN/m²

Ortadan 47% baha

Rayon ort: 2,924 AZN/m²

Yasamal

2 924 AZN/m²

Son 6 ay: +0.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.00%

Aktiv: 8111 Yeni: 1520 Tələb: Aşağı
795 000 AZN
Təmirli Kupçalı
D

DOSTLAR Dasınmaz Emlak Agentliyi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi