Satılır 4 otaqlı yeni tikili 181 m²

Bakı, Nərimanov · Eliyar Eliyev kucesi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-168260 13
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

181.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

5 / 15

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Nerimanov Rayonu, Eliyar Eliyev kucesi, Sizin Menzil MTK, Yeni Tikilide, 18/5 181 kv 4 otaqli temirsiz menzil satilir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,050 AZN/m²

Ortadan 47.7% sərfəli

Rayon ort: 3,917 AZN/m²

Nərimanov

3 917 AZN/m²

Son 6 ay: -17.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
371 000 AZN
Kupçalı
E

Ehmed

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi