Satılır 4 otaqlı yeni tikili 175 m²

Bakı, Nəsimi · Kövkəb Səfərəliyeva küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-235375 5
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

175.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

7 / 15

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

PORT BAKU, CRESCENT MALL VƏ DƏNİZKƏNARI BULVARA 10-15 DƏQİQƏLİK PİYADA MƏSAFƏDƏ! . Şəhərin ən prestijli və premium ərazilərindən birində yerləşən yeni tikili kompleksdə qanuni 4 otaqlı, YELÇƏKƏN layihəli (SKVAZNOY) PODMAYAK mənzil çox təcili olaraq satışa təqdim olunur! . Mənzilin üstünlükləri: Geniş və işıqlı otaqlar Çox əlverişli və rahat layihə Beton daşıyıcı sütun-divar olmadığı üçün istəyə uyğun ideal planlama Şəhərə və ətrafa açıq gözəl görüntü Perspektivli yerləşmə — binanın ön hissəsində yeni böyük park layihəsi planlaşdırılır . Kompleksin üstünlükləri: 24/7 mühafizə və video xidməti Yeraltı 2 mərtəbə parking Geniş və qapalı həyət Uşaqlar üçün oyun meydançası 2 ədəd sürətli “KONE” liftləri . Şəhərin mərkəzində, premium layihələr arasında bu qiymətə belə mənzil demək olar ki yoxdur! . Tələsin! Həm yatırım, həm də şəxsi yaşayış üçün ideal seçimdir. Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın. . Ofis xidmət haqqı alıcı tərəfdən 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,686 AZN/m²

Ortadan 25.7% sərfəli

Rayon ort: 3,614 AZN/m²

Nəsimi

3 614 AZN/m²

Son 6 ay: -4.3%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.60%

Aktiv: 13382 Yeni: 5013 Tələb: Aşağı
470 000 AZN
Kupçalı
G

Günay Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi