Satılır 4 otaqlı yeni tikili 175 m²

Bakı, Nərimanov · Atatürk pr · YeniEmlak.AZ

Satış EML-191759 2
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

175.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

3 / 11

Təsvir

Atatürk Parkı və Atatürk prospektinin yaxınlığında ( MƏRKƏZ ) yerləşən yeni tikili binada mənzil satılır. Ərazi çox əlverişlidir — yaxınlıqda GƏNCLİK metrosu , Prezident iqamətgahı, iaşə obyektləri və müxtəlif mağazalar mövcuddur. Bina müasir standartlara uyğun inşa olunub və altında 3 mərtəbəli yeraltı parkinq yerləşir. Mənzildə yaşamaq üçün bütün şərait yaradılıb: qaz, su və işıq daimidir. Mənzil ƏŞYALI şəkildə satılır. Hal-hazırda ipotekadadır. KUPÇA VAR. Ofis haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,400 AZN/m²

Ortadan 38.5% sərfəli

Rayon ort: 3,901 AZN/m²

Nərimanov

3 901 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.70%

Aktiv: 15702 Yeni: 4933 Tələb: Aşağı
420 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
A

Aga bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi