Satılır 4 otaqlı yeni tikili 174 m²

Bakı, Nərimanov · Qarabag kucesi 67 · YeniEmlak.AZ

Satış EML-160327 1
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

174.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

4 / 16

Təsvir

Ekskluziv satis.Neimanov rayonunda Serq bazarina yaxin qazli ve kupcali skvaznoy lahiyeli sahesi 174 kv pod mayak 4 otaq satilir.Ofis haqqi 1 faizdir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,759 AZN/m²

Ortadan 29.3% sərfəli

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
480 000 AZN
Təmirli Kupçalı
A

Anar bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi