Satılır 4 otaqlı yeni tikili 172 m²

Bakı, Səbail · Abbasqulu Abbaszadə küc · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198976 3
3 dəq piyada İçərişəhər metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

172.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

14 / 18

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Badamdar qəsəbəsi Abbasqulu Abbaszadə kücəsində Oxusfortun yaxınlığında 18 mərtəbəli binanın 14 cü mərtəbəsində 4 otaq sahəsi 172 kvm olan əla təmirli mənzil satılır.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,820 AZN/m²

Ortadan 22% sərfəli

Rayon ort: 3,614 AZN/m²

Səbail

3 614 AZN/m²

Son 6 ay: +14.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +23.70%

Aktiv: 2954 Yeni: 891 Tələb: Aşağı
262 162 EUR
485 000 AZN
Kupçalı
Ə

Əhəd

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi