Satılır 4 otaqlı yeni tikili 164 m²

Bakı, Nizami · Emlak.Az

Satış EML-064094 2
11 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

164.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

8 / 20

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

EKSKLÜZİV MƏNZİL ! ! !

BAZAR DƏYƏRİNDƏN AŞAĞI QİYMƏTƏ ! ! !

İPOTEKAYA TAM YARARLI ! ! !

.

Koala, Koroğlu, Dədə Qorqud parklarının yaxınlığında yerləşən, Şəhərin Premium Seqmentli Komplekslərindən biri olan "ŞƏHƏR İNCİSİ" yaşayış kompleksində qanuni 4 otaqlı mənzil satılır!

.

QEYD: Kompleksin özündə mənzillərin 1kv üçün qiymət 3100-3300 AZN aralığında dəyişir və artıq tükənib. Yəni, təcili satıldığı üçün bu qiymətə qoyulub!

.

Mənzilin bütün otaqlarına gün işığı düşdüyü üçün, çox işıqlı və ürəkaçandır !

Yelçəkən (skvoznoy) layihədir.

.

Binada Qaz, su, işıq daimidir.

Binanın geniş bağlı həyəti və avtodayanacağı var.

.

Əla infrastruktura malik kompleksdir.

Ətrafında məktəb, bağça, market, aptek və.s yerləşir.

.

Ofis xidmət haqqı alıcıdan 1% təşkil edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,561 AZN/m²

Ortadan 16.6% sərfəli

Rayon ort: 3,071 AZN/m²

Nizami

3 071 AZN/m²

Son 6 ay: +4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.30%

Aktiv: 9194 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
420 000 AZN
Kupçalı
G

Günay Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi