Satılır 4 otaqlı yeni tikili 135 m²

Bakı, Yasamal · Ipoteka.AZ

Satış EML-108878 2
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

135.00m²

Otaq sayı

4

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Inshaatcilar m/s ve Qelebe dairesi yani, Metbuat prospekti, yeni tikili QAZLI ve CIXARISHLI binada, umumi sahesi 135 kv m olan 4 otaqli menzil satilir. Mertebe 12/12 (mansard deyil), ela temir, doseme parket, metbex studiya, qurasdirilmis metbex mebeli, 2 sanuzel, su, isiq daimidir, istilik sistemi kombi. Butun senedler qaydasindadir. Yaxinliqda usaq baxcasi, mekteb, dayanacaq, market ve diger iashe xidmeti obyektleri yerlesir. Menzil butun mebel ve texnikasi ile bir yerde satilir. Рядом с м/с Иншаатчылар и круга Габаля, по проспекту Метбуат, в новостройке с ГАЗОМ и КУПЧЕЙ, продается 4 – х комнатная квартира общей площадью 135 кв. м. Этаж 12/12 (не мансарда), отличный ремонт, полы паркет, кухня студия , встроенная кухонная мебель, 2 с/у, свет, вода круглосуточная, система отопления комби. Все документы в порядке. Рядом находятся детский сад, школа, парковка, рынок и другие предприятия общественного питания.Квартира продается со всей мебелью и бытовой техникой.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,296 AZN/m²

Ortadan 21.7% sərfəli

Rayon ort: 2,933 AZN/m²

Yasamal

2 933 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
310 000 AZN
Kupçalı
S

Samir müəllim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi