Satılır 4 otaqlı yeni tikili 128 m²

Bakı, Nərimanov · Hesenoglu kucesi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-168322 1
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

128.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

10 / 15

Təsvir

Nərimanov metrosu & Heydər Əliyev Mərkəzi yaxınlığında 15/10 mərtəbə | Qanuni 4 otaq | 128 m² | Əla təmirli Prestijli ərazidə geniş və işıqlı mənzil satışa çıxarılıb! Üstünlüklər: Qanuni 4 otaqlı – otaqlar ayrı-ayrı və funksional planlaşdırma 128 m² geniş sahə Yüksək keyfiyyətli təmir 15 mərtəbəli binanın 10-cu mərtəbəsi İşıqlı və şəhər mənzərəli Ərazi üstünlükləri: Nərimanov metrosuna piyada məsafə Heydər Əliyev Mərkəzi yaxınlıqda Parklar, məktəb, bağça, ticarət mərkəzləri, restoran və ictimai nəqliyyat əlçatan Möhkəm və prestijli bina 24/7 mühafizə Təhlükəsiz həyət Avtodayanacaq Qiymət:555000 AZN Bu mənzil həm yaşayış, həm də investisiya üçün ideal seçimdir! Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın. XIDMET HAQQI 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,336 AZN/m²

Ortadan 10.7% baha

Rayon ort: 3,917 AZN/m²

Nərimanov

3 917 AZN/m²

Son 6 ay: -17.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
555 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
N

Nurlan Bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi