Satılır 4 otaqlı yeni tikili 121 m²

Bakı, Yasamal · Bakı, Müstəqillik küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-204467 2
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

121.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

13 / 14

Təsvir

SATILIR — 4 OTAQLI YENİ TİKİLİ | KRİSTAL PARK YASAMAL Yasamal rayonu, Müstəqillik küçəsi Göl, həyət və dəniz mənzərəli premium mənzil! 121 m² | Qanuni 4 otaq 13/14 mərtəbə Tam yelçəkən, işıqlı və geniş mənzil Plan: 4 otaq 1 geniş mətbəx 2 sanuzel 2 balkon 1 paltaryuyan dolabı 2 əlavə dolab Mənzildə bütün bahalı brend əşyalar qalır: Xüsusi sifariş mebellər Böyük soyuducu Qabyuyan Ankaster soba Paltaryuyan Su filtri daxil bütün texnikalar Kombi sistemi Bütün otaqlar isti pol Yaxınlıqda məktəb, bağça və bütün iaşə obyektləri mövcuddur. Real alıcıya endirim olunacaq! Ofis xidməti: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,306 AZN/m²

Ortadan 12.9% baha

Rayon ort: 2,928 AZN/m²

Yasamal

2 928 AZN/m²

Son 6 ay: +0.9%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 12506 Yeni: 4253 Tələb: Aşağı
400 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
B

Bəsti xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi