Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Yeni tikili
Ümumi sahə
120.00m²
Otaq sayı
4
Təsvir
Masazır qəsəbəsi Qurtuluş 93 yaşayış kompleksində umumi sahəsi 120 kv m olan 4 otaqlı təmirli mənzil satılır Mənzil 6 mərtəbəli binanın 1 ci mərtəbəsində yerləşir.Şəhərcikde Məkteb baxca, futbol meydancaları 24 saat mərkəzi istilik var.Binada su isg daimidir. Daxili kredit yoxdur❌ Barter yoxdur❌ Mənzil kupcalıdır. Qiymət 135000 azn 📞/İlkin./
Xəritə
Bazar analitikası
1,125 AZN/m²
Ortadan 28.2% sərfəli
Rayon ort: 1,566 AZN/m²
1 566 AZN/m²
Son 6 ay: -11.8%
Rayon orta qiymət
Zeifleme
Son 3 ay: -6.30%