Satılır 4 otaqlı yeni tikili 100 m²

Bakı, Nəsimi · tibilisi prospekt · YeniEmlak.AZ

Satış EML-124008 1
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

100.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

23 / 27

Təsvir

Diqqet Qiymet Endirldi Tecili Satilir Premium Rezidens de yaxsi temirli 3 otaqli menzil satisa cixarildi Binada Qaz Su İsiq Lift Qaraj daimi Sened - Kupca Menzil Tam Esyali satilir Qiymet - 310 000 Azn !!! Ofis Haqqi - 1% Faiz !!! Menzili rahatliqla 1-ci İsiqla 3 otaga duzeltmek olur !!!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,100 AZN/m²

Ortadan 13.9% sərfəli

Rayon ort: 3,602 AZN/m²

Nəsimi

3 602 AZN/m²

Son 6 ay: -4.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 11593 Yeni: 3529 Tələb: Aşağı
310 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
T

Tural Bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi