Satılır 4 otaqlı yeni tikili 100 m²

Bakı, Binə · Emlak.Az

Satış EML-063805 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

100.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

8 / 9

Təsvir

​TƏCİLİ SATIŞ: HÖVSAN MİDA 2 LAYİHƏSİNDƏ GENİŞ 4 OTAQLI MƏNZİL

​Hövsan MİDA 2 yaşayış kompleksinin ən əlverişli binalarından birində, ailəvi yaşayış üçün ideal, geniş sahəli mənzil satışa çıxarılıb. Təcili satış olduğu üçün qiymətdə xüsusi endirim edilib.

​Mənzil haqqında əsas məlumatlar:

​Sahə: 100 m²

​Otaq sayı: 4 otaq

​Mərtəbə: 9 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəbəsi

​Təmir: Tam təmirli (Dövlət standartlarına uyğun keyfiyyətli təmir)

​Vəziyyəti: Əşyasız (Boş mənzil)

​Niyə bu mənzili seçməlisiniz?

​İdeal Mərtəbə: 8-ci mərtəbə həm mənzərə, həm də səs-küydən uzaq olmaq baxımından ən çox tələb olunan mərtəbədir.

​İnfrastruktur: Kompleks daxilində müasir məktəb, bağça, geniş parkinq sahəsi və uşaq oyun zonaları mövcuddur.

​Kommunal: Qaz, su, işıq və lift sistemi fasiləsiz işləyir.

​Maliyyə şərtləri:

​Qiymət: 147,000 AZN

Real danışdıqda cüzi edirim olacaq

​Ofis haqqı: Alıcı tərəfindən daşınmaz əmlak agentliyinə cəmi 1% xidmət haqqı ödənilir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,470 AZN/m²

Ortadan 34.2% sərfəli

Rayon ort: 2,233 AZN/m²

Binə

2 233 AZN/m²

Son 6 ay: -17.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +3.50%

Aktiv: 970 Yeni: 298 Tələb: Aşağı
147 000 AZN
Təmirli Kupçalı
O

Orxan bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi