Satılır 4 otaqlı mənzil 200 m²

Bakı, Nəsimi · Xan Şuşinski kuçəsi · Bina.Az

Satış EML-044659 24
9 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

200.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

3 / 18

Təmiri

Təmirli

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR – DƏYƏRİNDƏN AŞAĞI QİYMƏTƏ!

Tibb Universiteti və 1 saylı ASAN Xidmətin yaxınlığında yerləşən yeni tikili binada yaxşı təmirli, 4 otaqlı mənzil satışa çıxarılır.

✔ Mənzil əşyalarla birlikdə satılır ✔ Bina çox əlverişli mövqedə yerləşir ✔ Ətrafında bütün iaşə və infrastruktura aid obyektlər mövcuddur ✔ KUPÇA var, ipoteka üçün yararlıdır ✔ Sakit və yaşayış üçün ideal ərazi

📞 Ətraflı məlumat üçün zəng edin 💰 Real müştərilərə endirim ediləcək 🏢 Ofisin xidmət haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,125 AZN/m²

Ortadan 13.4% sərfəli

Rayon ort: 3,609 AZN/m²

Nəsimi

3 609 AZN/m²

Son 6 ay: -4.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 11593 Yeni: 3529 Tələb: Aşağı
625 000 AZN
Təmirli
X

Xəzər

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi