Satılır 4 otaqlı mənzil 200 m²

Bakı, Nizami · Balababa Məcidov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-263704 5
1 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

200.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

8 / 12

Təmiri

Təmirli

Təsvir

📍Yasamal rayonu, Nizami metronun tam yanında YENİ TİKİLİ YAŞAYIŞ KOMPLEKSİNDƏ 🔹12 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəbəsi 🔹Ümumi sahəsi 202 kv/m 🔹Qanuni 5 otaqdan 4 otağa düzəltmə 🔹İdeal təmirli və tam əşyalı mənzil satılır. 🔹Mənzildə 2 sanuzel, 2 balkon, 1 qardirob otağı var. (Skvoznoy) 🔹Qaz, su və işıq daimidir. 🔹Həyətində uşaq əyləncə meydançası, ətrafında məktəb, park, restoranlar, bir sözlə istənilən iaşə obyektləri var. 🔹Strateji baxımdan ideal location - NİZAMİ METRO, XARİCİ İŞLƏR NAZİRLİYİ 🔹Mənzildə sənəd çıxarışdır (İPOTEKA KREDİTİNƏ TAM YARARLIDIR). 🔸Əlavə məlumat və baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. 🔸XİDMƏT HAQQI 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,700 AZN/m²

Ortadan 20.1% baha

Rayon ort: 3,080 AZN/m²

Nizami

3 080 AZN/m²

Son 6 ay: +4.5%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.30%

Aktiv: 10975 Yeni: 3575 Tələb: Aşağı
740 000 AZN
Təmirli
R

Roman Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi