Satılır 4 otaqlı mənzil 195 m²

Bakı, Nərimanov · İzzədin Həsənoğlu küçəsi · Bina.Az

Satış EML-256001 1
4 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

195.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

7 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

✨ Bakı Metropoliteni Nərimanov metrosu yaxınlığında, Heydər Əliyev Mərkəzi-nə cəmi 2 dəqiqəlik məsafədə ✨

🏡 4 otaqlı premium mənzil satılır 📐 Sahə: 195 m² 🚿 2 sanitar qovşağı

🎨 İdeal təmir 🛋️ Bahalı mebel 📺 Tam məişət texnikası ilə birlikdə satılır ✨ Mənzildə olan hər şey qalır — tam hazır yaşayış üçün

🌟 Bakının prestijli yaşayış komplekslərindən birində:

🔐 Mühafizə olunan həyət 🌳 Müasir və komfortlu yaşayış kompleksi 🏙️ Premium və elit mühit

💎 Böyük ailə və komfort sevənlər üçün ideal seçim

📄 Kupça yaxın zamanda veriləcək

📩 Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın

:::

✨ Роскошная квартира в одном из самых престижных районов Баку ✨

📍 Рядом с Бакинский метрополитен метро Нариманова 🏛️ Всего в 2 минутах от Центр Гейдара Алиева

🏡 Продаётся эксклюзивная 4-комнатная квартира 📐 195 м² пространства, комфорта и уюта 🚿 2 санузла

🎨 Дизайнерский ремонт премиум класса 🛋️ Дорогая мебель 📺 Полностью укомплектована всей необходимой техникой ✨ Абсолютно всё остаётся новым владельцам

🌟 Современный жилой комплекс премиум уровня:

🔐 Охраняемая территория 🌳 Уютный и благоустроенный двор 🏙️ Элитное окружение и престижная локация

💎 Идеальный выбор для тех, кто ценит комфорт, стиль и качество жизни

📄 Купча ожидается в ближайшее время

📩 За дополнительной информацией обращайтесь

:::

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,231 AZN/m²

Ortadan 42.6% sərfəli

Rayon ort: 3,883 AZN/m²

Nərimanov

3 883 AZN/m²

Son 6 ay: -18.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -21.90%

Aktiv: 18258 Yeni: 7050 Tələb: Aşağı
435 000 AZN
Təmirli
Z

Zakir bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi