Satılır 4 otaqlı mənzil 179.5 m²

Bakı, Xətai · Natiq Əliyev küç. 10 · Bina.Az

Satış EML-214719 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

179.50m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

2 / 19

Təsvir

🏙 Продаётся просторная и перспективная квартира в Хатаинском районе! 📍 Локация:В пешей доступности от парка «Zəfər gəmiləri» и станции метро «Хатаи» 🚇 🏢 ЖК: Invest Proje MMC 📐 Площадь: 179.5 м² 🛏 4 комнаты 🏬 2-й этаж из 19 🔧 Состояние: без ремонта (возможность сделать дизайн с нуля) 🏢 В здании: * 3 лифта * 2 подъезда 🌳 Детская площадка 🅿️ Парковка: * подземная * наземная во дворе здания 🔒 Охрана 24/7 и домофон 📄 Документы: договор

🏙 Xətai rayonunda geniş və perspektivli mənzil satışda! 📍 Konum:“Zəfər gəmiləri” parkına və 🚇“Xətai” metro stansiyasına piyada məsafədə 🏢 MTK: Invest Proje MMC 📐 Sahə: 179.5 m² 🛏 4 otaq 🏬 19 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsi 🔧 Təmirsiz (sıfırdan dizayn imkanı) 🏢 Binada üç ədəd lift mövcuddur, iki təhkiyə çıxışı ve Uşaq meydançası. 🅿️ Maşın parking mövcuddur ( binanın altında və binanın həyətində) 24/7 Mühafizə və Damafon. 📄 Sənəd: Müqavilə

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,400 AZN/m²

Ortadan 19.6% sərfəli

Rayon ort: 2,984 AZN/m²

Xətai

2 984 AZN/m²

Son 6 ay: +3.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
430 800 AZN
H

Hasan

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi