Satılır 4 otaqlı mənzil 170 m²

Bakı, Xətai · Babək prospekti · Bina.Az

Satış EML-085033 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

170.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

3 / 21

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Xətai metrosunun yaxınlıgında Babək prospektində Babək Plazanın yanında 21 mərtəbəli yeni tikili binanın 3-cü mərtəbəsində 4otaqlı tam təmirli mənzil satılır.Otaqların girişi ayrıdır..Mənzilin 2 balkonu və 2 sanitar qovşagı var.Binanın yeraltı qarajı var. Sənəd Kupca cıxarış.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,324 AZN/m²

Ortadan 22.4% sərfəli

Rayon ort: 2,994 AZN/m²

Xətai

2 994 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
213 514 EUR
395 000 AZN
Təmirli
D

Daşqın

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi