Satılır 4 otaqlı mənzil 170 m²

Bakı, Nərimanov · Həsənoğlu küç. · Bina.Az

Satış EML-203338 3
5 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

170.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

6 / 10

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏙️ Nərimanov metrosunun yanında premium satış fürsəti!

📍 Həsənoğlu küçəsi 10 — Rəssamlıq Akademiyası və Nərimanov parkının yaxınlığı 🏢 10 mərtəbəli yeni tikilinin 6-cı mərtəbəsi 📐 170 kv.m | 4 otaq | Çıxarışlı

Tam təmirli, geniş və işıqlı mənzil. Radnoy 4 otaq, fərqli istiqamətlərə baxan 2 böyük eyvan. Qaz, su, işıq daimidir. Mənzil bütün mebel və məişət avadanlıqları ilə birlikdə satılır.

🚇 Nərimanov metrosuna 3 dəqiqə 🚇 Gənclik metrosuna 10 dəqiqə piyada 🚗 Geniş parking 🏦 İpotekaya yararlı

Heydər Əliyev Mərkəzi və Aristokrat Klinikasının yaxınlığında yerləşən bu mənzil həm yaşayış, həm də yatırım üçün ideal seçimdir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,471 AZN/m²

Ortadan 36.8% sərfəli

Rayon ort: 3,908 AZN/m²

Nərimanov

3 908 AZN/m²

Son 6 ay: -18%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.70%

Aktiv: 15702 Yeni: 4933 Tələb: Aşağı
420 000 AZN
Təmirli
S

Sahil bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi