Satılır 4 otaqlı mənzil 170 m²

Bakı, Nəsimi · Mirəli Qaşqay küçəsi · Bina.Az

Satış EML-193183 11
3 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

170.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

12 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏡 PRESTİJLİ ƏRAZİDƏ MÖHTƏŞƏM MƏNZİL SATILIR! 💎 🏢 Yeni tikili bina 🛏 4 otaq ( 1-ci isiqla duzelme) 📐 160 m² 🏙 Mərtəbə: 18/12 📄 Kupça var ✨ Rahat və elit yaşayış axtaranlar üçün ideal seçim! Mənzil şəhərin ən əlverişli və inkişaf etmiş ərazilərindən birində yerləşir. 📍 Yaxınlıqda: 🌳 Dədə Qorqud parkı 🎬 Dostluq kinoteatrı 🎓 ADA Universiteti 🦁 Zoo park 🛍 Nəsimi Mall və digər vacib obyektlər 🚶‍♂️ Həm piyada, həm də nəqliyyatla rahat əlçatanlıq 🏠 Mənzil haqqında: ✔️ 4 geniş otaq 🛁 Ayrı hamam və sanitar qovşaqlar 👗 Qarderob 🌅 Eyvanlar ☀️ Gün boyu işıqlı, təmiz havalı və yelçəkən 🏢 Bina üstünlükləri: 🔌 Daimi kommunal sistem (24/7) 🤝 Sakit və mehriban qonşuluq 🏗 İnkişaf etmiş infrastruktur 📑 Sənədlər tam qaydasındadır. Satışa tam hazırdır! XIDMET HAQQI 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,441 AZN/m²

Ortadan 32.3% sərfəli

Rayon ort: 3,606 AZN/m²

Nəsimi

3 606 AZN/m²

Son 6 ay: -4.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 12049 Yeni: 3961 Tələb: Aşağı
415 000 AZN
Təmirli
R

Resul Muellim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
7 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi