Satılır 4 otaqlı mənzil 170 m²

Bakı, Nəsimi · Səməd Vurğun küç. · Bina.Az

Satış EML-184105 1
9 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

170.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

4 / 20

Təmiri

Təmirli

Təsvir

ƏLA TƏKLİF !! Radnoy 4-otaq Əla təmirlif Tibb universiteti EGE Hosbital 1-Saylı ASSAN xidmət Olimpik starın yaxınlıqında Avrasiya Kilinikasının və ən gözəlidə yeni acılacaq olan M/s 2 degigəliy məsafəsində yerləşən İpotekiyaya yararlı Sened çıxarış Mənzil Əşyalı satılır. Əlavə məlumat ücün zəng edə bilərsiniz Ofis haqqı 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,559 AZN/m²

Ortadan 28.2% sərfəli

Rayon ort: 3,565 AZN/m²

Nəsimi

3 565 AZN/m²

Son 6 ay: -5.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.20%

Aktiv: 11263 Yeni: 3254 Tələb: Aşağı
435 000 AZN
Təmirli
Ə

Əlvanə xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi