Satılır 4 otaqlı mənzil 165 m²

Bakı, İnşaatçılar · Yasamal qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-219872 2
15 dəq piyada Elmlər Akademiyası metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

165.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

3 / 18

Təmiri

Təmirli

Təsvir

GÖZƏL, NAGIL kimi MƏNZİL SATIŞDADIR! FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! Bina yerləşir Yasamal rayonunun ən prestijli məntəqələrin birində, "Bayraq parkı"nın, "Almaz Plaza", "Renesans Palase","Şokolad Tovver"in yanında, Prestijli yaşayış kompleksində. Binanın parkinq yeri, yeraltı qarajı, uşaqların oynaması üçün meydança və s. Ətrafında həyat üçün bütün komunikasiyalar movcuddur. Mənzil işıqlı, gözəl, FULL təmirli, DUPLEXS, 3-cü və 4-cü mərtəbələrin birləşməsi. 1-ci mərtəbəsində: 1 böyük qonaq otağı, 1 mətbəx, geniş dəhliz-hollu, böyük sanitar qovşaq və pilləkən qəfəsi; 2-ci mərtəbədə: 3 yataq otağı, geniş dəhlizi, 1 sanitar qovşağı və 1 balkonu. Bahalı əşyalar və elektrotexnika qiymətə daxildir. İPOTEKAYA YARARLIDIR! OFİS HAQQI-1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,552 AZN/m²

Ortadan 23.5% baha

Rayon ort: 2,877 AZN/m²

İnşaatçılar

2 877 AZN/m²

Son 6 ay: +10.7%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +3.20%

Aktiv: 6028 Yeni: 1938 Tələb: Aşağı
586 000 AZN
Təmirli
E

Emin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi