Satılır 4 otaqlı mənzil 160 m²

Bakı, İnşaatçılar · Abbas Mirzə Şərifzadə küçəsi · Bina.Az

Satış EML-216028 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

160.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

16 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Çox çox təcili mənzil satılır Yasamal rayonu Abbas Mirzə Şərifzadə küçəsi inşaatçılar metrosuna piyada 1 2 dəqiqəlik məsafədə yerləşən yeni tikili 17 mərtəbəli binanın 16ci mərtəbəsində yerləşən qanuni 4 otaq tam təmirli mənzil satılır. Mənzil Dövlət ipotekasına yararlıdır. Binada su işıq qaz daimidir. Mənzil infrastruktur cəhətdən çox əlverişli yerdə yerləşir yaxınlıqda məktəb və uşaq baxçası supermarketler iaşə obyektləri mövcuddur. Xaiş olunur Real şəxslər əlaqə saxlasın OFİS HAQQI 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,281 AZN/m²

Ortadan 20.6% sərfəli

Rayon ort: 2,875 AZN/m²

İnşaatçılar

2 875 AZN/m²

Son 6 ay: +10.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +3.20%

Aktiv: 6028 Yeni: 1938 Tələb: Aşağı
365 000 AZN
Təmirli
Ə

Əziz bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi