Satılır 4 otaqlı mənzil 158 m²

Bakı, Xətai · Lütfi Zadə küçəsi · Bina.Az

Satış EML-265198 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

158.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

15 / 18

Təmiri

Təmirli

Təsvir

İPOTEKAYA YARARLI+TƏCİLİ SATILIR !!!

- Əhmədli metrosuna piada 15 dəqiqəlik məsafədə,Pitstopun arxasımda - 18 mərtəbəli binanın 15-ci mərtəbəsində. - Qanuni 3 otağdan 4-ə düzəlmə. - Ümumi sahəsi 158 kv/m. - Sənədi- Çixarış (Kupça) var. - İpotekaya yararlıdır. - İstilik sistemi Kombidir. - Dəhliz və hamam döşəməsi isti döşəmədir. - Zəngin və əlverişli infrastruktur mövcuddur. - Yaxınlıqda metro, məktəb,bağça,supermarketlər və s.var.

Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın. Ofis haqqı 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,551 AZN/m²

Ortadan 48.2% sərfəli

Rayon ort: 2,996 AZN/m²

Xətai

2 996 AZN/m²

Son 6 ay: +4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.10%

Aktiv: 20513 Yeni: 6884 Tələb: Aşağı
245 000 AZN
Təmirli
A

Akşin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi