Satılır 4 otaqlı mənzil 156 m²

Bakı, İnşaatçılar · Əsəd Əhmədov küç. · Bina.Az

Satış EML-208298 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

156.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

17 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Cox tecili, yeni tikili binada super temirli 4 otaq yelceken, 2 sanuzelli menzil satilir. 2 lift qalxir mertebeye. Kupca eldedir. Qeydiyatda heckes yoxdur. Ipotekaya yararlidir. Qiymet sondur. Ofis haqqi 1 faiz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,635 AZN/m²

Ortadan 43.2% sərfəli

Rayon ort: 2,878 AZN/m²

İnşaatçılar

2 878 AZN/m²

Son 6 ay: +10.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +3.20%

Aktiv: 6028 Yeni: 1938 Tələb: Aşağı
255 000 AZN
Təmirli
D

Davud m.

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi