Satılır 4 otaqlı mənzil 148 m²

Bakı, Əhmədli · Gəncə prospekti · Bina.Az

Satış EML-186880 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

148.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

6 / 19

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏡Xətai rayonu, Əhmədli qəsəbəsi

📍 Ünvan: Panorama Park 🏢 Mərtəbə: 19 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsi 🛏 Otaq sayı: qanuni 4 otaq 📐 Ümumi sahə: 148 kv.m

✨ Mənzil geniş və işıqlıdır, ailə üçün ideal seçimdir. həm də istilik baxımından üstünlük yaradır.

💡 Qaz, su, işıq daimidir 🚪 Rahat planlaşdırma 🌳 Ətrafında bütün lazımi infrastruktur mövcuddur (məktəb, market, nəqliyyat və s.)

💰 Qiymət: 380.000 AZN

📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,568 AZN/m²

Ortadan 6.8% sərfəli

Rayon ort: 2,756 AZN/m²

Əhmədli

2 756 AZN/m²

Son 6 ay: +2.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -9.20%

Aktiv: 2442 Yeni: 678 Tələb: Aşağı
380 000 AZN
Təmirli
M

Mirzə Məhərrəmov

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi