Satılır 4 otaqlı mənzil 138 m²

Bakı, Nəsimi · Səməd Vurğun küç. · Bina.Az

Satış EML-266751 1
7 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

138.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

8 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

S.Vurğun küc Niagara Retoranina yaxin ərazidə yerləşən, yeni 17 mərtəbəli binanin 8 ci mərtəbəsində 4 otaqli satilir. SENED KUPCA(CIXARIS) IPOTEKAYA YARARLIDIR. Binanin yaninda butun infrasturuktur yerlesir(mekteb,bagca,avtobus dayanacagi,market ve s. -Binada 24 saat kameral muhafize sistemi.2 suretli lift.genis heyeti və 2 mərtəbəli Qaraji var .ƏLAVƏ MƏLUMAT ÜCÜN ZƏNG EDİN.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,478 AZN/m²

Ortadan 3.2% sərfəli

Rayon ort: 3,592 AZN/m²

Nəsimi

3 592 AZN/m²

Son 6 ay: -4.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.70%

Aktiv: 13136 Yeni: 4814 Tələb: Aşağı
480 000 AZN
Təmirli
C

Cəlal bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi