Satılır 4 otaqlı mənzil 135 m²

Bakı, İnşaatçılar · Dadaş Bünyadzadə küç. · Bina.Az

Satış EML-066906 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

135.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

5 / 12

Təmiri

Təmirli

Təsvir

✅️ALTERNATİVİ OLMAYAN MƏNZİL.. 🚨KUPÇALI✅. 🚨İPOTEKAYA YARARLI. 💥Yeni Yasamalda DADAŞ BÜNYADZADƏ küç.YASAMAL MOLL un yaxinliqi 💥Binanın ətrafında bir çox iaşə obyektləri yerləşir.Əsas yolun üstü 💥12mərtəbəli binanın 11 ci mərtəbəsində. 💥Qaz,su işıq daimidir. 💥 OTAQ: 4 otag(MƏNZİLİN OTAQLARİ ÇOX GENİŞDİR ) 💥 SAHƏSİ:135kv 💥QİYMƏT: 270000azn MƏNZİL BAHALİ ƏŞYALARLA TƏMİN OLUNUB MƏZİLİN VİDEO GÖRÜNTÜSÜ VAR İSTƏYƏN ŞƏXSLƏR VP VASİTƏSİ İLƏ ƏLAQƏ SAXLASİN MƏNZİL ÇOX KEYFİYYƏTLİ TİKİNTİ MATERİALLARİ İLƏ TƏMİR VƏ DİZAYN OLUNMUŞDUR

REAL ALICIYA ENDİRİM OLUNACAQ✅ Ofis haqqı : 1 % (faiz) təşkil edir..

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,000 AZN/m²

Ortadan 30.5% sərfəli

Rayon ort: 2,877 AZN/m²

İnşaatçılar

2 877 AZN/m²

Son 6 ay: +10.7%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +3.90%

Aktiv: 5707 Yeni: 1620 Tələb: Aşağı
270 000 AZN
Təmirli
N

NURLAN BƏŞİROV

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi