Satılır 4 otaqlı mənzil 128 m²

Bakı, Nəsimi · Səməd Vurğun küç · Bina.Az

Satış EML-182876 10
10 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

128.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

4 / 8

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏥 Tibb Universitetinə piyada məsafədə! 🔥 Çox sərfəli təklif! 🏢 Yeni tikili bina 🔹 8 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsi 🔹 4 otaqlı Əşyalı 🔹 Ümumi sahə: 128 kv.m 🔹 Tam təmirli – gir, yaşa 🏡✨ 💰 Satış qiyməti: 340.000 AZN 📐 1 kv.m qiyməti: cəmi 2.656 AZN 📢 Qeyd: 🏗️ Şirkətdə bu hazır binada artıq satış bitmişdir ➡️ Layihənin davamı olaraq yeni tikiləcək binalarda podmayak qiyməti 1 kv.m – 3.000 AZN 🔑 Bu mənzil qiymət baxımından olduqca avantajlıdır! 📄 Mənzilin sənədi: Müqavilə 🚇 Nəqliyyat xətləri və infrastrukturun tam mərkəzi 🛍️ Marketlər, universitet, məktəb, xəstəxana – hamısı yaxınlıqda 🤝 Şirkətin xidmət haqqı: 1% 📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,656 AZN/m²

Ortadan 25.5% sərfəli

Rayon ort: 3,567 AZN/m²

Nəsimi

3 567 AZN/m²

Son 6 ay: -5.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.30%

Aktiv: 8274 Yeni: 1647 Tələb: Aşağı
340 000 AZN
Təmirli
İ

İnvest Real Estate

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi