Satılır 4 otaqlı mənzil 128 m²

Bakı, Xətai · Nəcəfqulu Rəfiyev küç. · Bina.Az

Satış EML-091422 1
17 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

128.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

10 / 20

Təmiri

Təmirli

Təsvir

🏡 Satılır – Tam Əşyalı 4 Otaqlı Premium Mənzil

📍 Baku City Residence – Xətai rayonu 📏 128 m² 🏢 20 mərtəbəli binanın 10-cu mərtəbəsi 🌇 Ağ Şəhərə açılan möhtəşəm panorama

✨ Mənzil haqqında:

✔️ 4 otaq – ideal və funksional bölgü ✔️ Tam əşyalı – bütün mebel və məişət texnikası qalır ✔️ Zövqlü və keyfiyyətli təmir ✔️ Panoram pəncərələr – geniş və işıqlı interyer ✔️ Premium materiallardan istifadə

🏢 Bina üstünlükləri:

✔️ Premium yaşayış kompleksi ✔️ 24/7 mühafizə və təhlükəsizlik ✔️ Geniş və abad həyət ✔️ Sürətli liftlər ✔️ Yeraltı parking

💰 Qiymət: 660 000 AZN (Start)

Real alıcı ilə razılaşma mümkündür

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

5,078 AZN/m²

Ortadan 70.5% baha

Rayon ort: 2,978 AZN/m²

Xətai

2 978 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
650 000 AZN
Təmirli
Ş

Şəhriyar

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi