Satılır 4 otaqlı mənzil 115 m²

Bakı, Həzi Aslanov qəs. · Həzi Aslanov qəs. · Bina.Az

Satış EML-190626 6

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

115.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

6 / 10

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Satılır – 4 otaqlı tam təmirli mənzil (115 m²), Həzi Aslanov / Əhmədli metrosu

Həzi Aslanov və Əhmədli metro stansiyalarına 5-6 dəqiqəlik məsafədə, tam Ukrayna dairəsində yerləşən 4 otaqlı, tam təmirli mənzil satılır. Xətai 25 mmmc 📍 Ümumi sahə: 115 m² 🏢 Mərtəbə: 10 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsi 🛋 Təmiri: Tam təmirli 🌇 Balkon: Geniş və rahat 📄 Sənəd: Çıxarış var, ipotekaya yararlıdır

Üstünlüklər:

Əla infrastruktur

Metroya yaxın məsafə

İdeal yerləşmə

Rahat planlaşdırma

Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.

İpoteka almaqda köməklik edirik.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,435 AZN/m²

Ortadan 13.3% sərfəli

Rayon ort: 2,810 AZN/m²

Həzi Aslanov qəs.

2 810 AZN/m²

Son 6 ay: +0.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -6.20%

Aktiv: 4397 Yeni: 1209 Tələb: Aşağı
280 000 AZN
Təmirli
N

Namiq Alizade

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi