Satılır 4 otaqlı köhnə tikili 68 m²

Bakı, Xətai · Vunq Tau küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-165608 4
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

68.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

1 / 9

Təsvir

İPOTEKAYA YARARLI ƏŞYALI 4 OTAQ MƏNZİL SATIŞDA!! . Həzi Aslanov və Əhmədli metrolarına 5-6 dəqiqəlik məsafədə yerləşən təmirli və əşyalı mənzil satışa təqdim olunur. Sakit və əlverişli yaşayış məntəqəsində yerləşən bu mənzil həm ailə yaşayışı, həm də sərfəli investisiya üçün yaxşı seçimdir. . Mənzil 9 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsində yerləşir və artırılma ilə funksional şəkildə 4 otağa düzəldilib. . Mənzil təmirlidir, kombi istilik sistemi ilə təmin olunub. Qaz, su və işıq daimidir. Əlavə üstünlüklərdən biri də geniş padval sahəsinin olmasıdır. Padvalda da istilik sistemi mövcuddur və saxlanc üçün olduqca əlverişlidir. . Mənzil əşyalı satılır və yaşayış üçün hazır vəziyyətdədir. Çıxarış (kupça) mövcuddur. Qiymət 160 000 AZN təşkil edir, real alıcıya endirim mümkündür. . Ətraflı məlumat və baxış üçün zəng və ya WhatsApp. Xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,353 AZN/m²

Ortadan 21.4% sərfəli

Rayon ort: 2,994 AZN/m²

Xətai

2 994 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +12.10%

Aktiv: 18132 Yeni: 5436 Tələb: Aşağı
160 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
N

Nəzrin Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi