Satılır 4 otaqlı köhnə tikili 110 m²

Bakı, Yasamal · Dadaş Bunyatzadə küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-263788 3
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

110.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

8 / 9

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Yasamal r-nu Dadaş Bunyadzadə küç.(Məhəmməd Xiyabani və Əsəd Əhmədov küçələrinin kəsişməsi 286 saylı məktəbin yanında). 4 otağlı 110m2 təmirli və əşyalı Mənzil Satılır. Mərtəbə 9/8. Geniş infrastruktur olan ərazi. qiymət 219 900manat, vasitəçi 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,999 AZN/m²

Ortadan 31.6% sərfəli

Rayon ort: 2,924 AZN/m²

Yasamal

2 924 AZN/m²

Son 6 ay: +0.8%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.60%

Aktiv: 13148 Yeni: 4597 Tələb: Aşağı
219 900 AZN
Kupçalı
S

Samir.

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi