Satılır 4 otaqlı köhnə tikili 110 m²

Bakı, Xətai · Abdulla Rəhimov küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198845 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

110.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

2 / 10

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR!!! . Xətai rayonu ərazisində, Abdulla Rəhimov küçəsində, Əhmədli və Xalqlar Dostluğu metrostansiyalarına yaxın məsafədə yerləşən geniş və rahat mənzil satışa çıxarılıb. Mənzil Sərhədçi İdman Kompleksi yaxınlığında yerləşdiyi üçün həm yaşayış, həm də gündəlik rahatlıq baxımından əlverişli mövqeyə malikdir. . Leninqrad layihəli bina tipinə aid olan mənzil geniş otaq planlaması və funksional yerləşimi ilə seçilir. Ümumi sahəsi 110 kv.m təşkil edir. Mənzil ailəvi yaşayış üçün olduqca münasibdir, işıqlı otaqları və rahat infrastrukturu ilə diqqət çəkir. Ətrafında məktəb, bağça, supermarket, aptek və digər vacib iaşə obyektləri mövcuddur. Metroya yaxın yerləşməsi şəhərin müxtəlif istiqamətlərinə rahat gediş-gəliş imkanı yaradır. Mənzilin sənədi kupçadır və ipotekaya yararlıdır. . Qiymət: 215 000 AZN Ofis haqqı: 1% Əlavə məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,955 AZN/m²

Ortadan 34.7% sərfəli

Rayon ort: 2,992 AZN/m²

Xətai

2 992 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
215 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
Q

Qərib

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi