Satılır 4 otaqlı köhnə tikili 102 m²

Bakı, Nəsimi · Əliisgəndər İsgəndərov küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-112127 1
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

102.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

5 / 5

Təsvir

Nəsimi rayon, 4-cü mikrorayonda Leningrad layihəli 4 otaqlı mənzil satışa çıxarılıb. Mənzil 4 otaqdan 3 otağa səliqəli şəkildə düzəldilib. Ümumi sahəsi 102 kv.m-dir 5 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsi Orta blokda yerləşən mənzil geniş və işıqlı qonaq otağına malikdir, yaxşı təmirlidir. Mənzil təxminən 70% əşyaları ilə birlikdə satılır. Ərazi baxımından çox əlverişlidir. Nəsimi və Əcəmi metro stansiyalarına yaxındır. 193, 79, 205 və 52 nömrəli avtobus xətləri binanın yaxınlığından keçir. Ətrafda məktəb, uşaq bağçaları, marketlər və aptek mövcuddur. İnfrastruktur tam formalaşıb, yaşayış üçün sakit və rahat ərazidir. Qaz, su və işıq daimidir. İstilik sistemi mərkəzidir (radiator). Real müştəriyə endirim olunacaq. Ofis xidmət haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir. Ətraflı məlumat almaq və mənzilə baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,059 AZN/m²

Ortadan 42.8% sərfəli

Rayon ort: 3,599 AZN/m²

Nəsimi

3 599 AZN/m²

Son 6 ay: -4.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 11593 Yeni: 3529 Tələb: Aşağı
210 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
S

Səma xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi