Satılır 4 otaqlı köhnə tikili 100 m²

Bakı, Xətai · Gəncə pr · YeniEmlak.AZ

Satış EML-150137 1
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

100.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

1 / 9

Təsvir

Bakı şəhəri Xətai rayonu Gəncə prospekti Kiyev layihəli bina İpotekaya yararlıdır Qanuni 4 otaqlı Ümumi sahə: 100 kvm 9 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsi Qaz, su, işıq daimidir Mərkəzi istilik sistemi var Həyəti səliqəlidir Binanın fasadı təmirlidir Blokda domofon var Maşın saxlamaq üçün yer mövcuddur Metroya və şəhərə gedən marşrutlara yaxındır Məlumat və baxış üçün istənilən zaman zəng edə yaxut Whatsapa yaza bilərsiniz Bütün qiymətə uygun mənzillər üçün muraciət edə bilərsiniz Ofis haqqı alıcı tərəfdən 1 % təşkil edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,650 AZN/m²

Ortadan 44.9% sərfəli

Rayon ort: 2,992 AZN/m²

Xətai

2 992 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
165 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
H

Hökümə xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi