Satılır 4 otaqlı həyət evi 200 m²

Bakı, Mərdəkan · Ipoteka.AZ

Satış EML-088527 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

200.00m²

Otaq sayı

4

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

• EKSKLUZIV!!!• Bag butun mebel ve texnikasi ile bir yerde satilir!!!Merdekan baglari, Makaron Fabrikinin arxasi, 6 sot erazide, umumi sahesi 200 kv m olan monolit villa satilir. Super temir, 4 otaq, qurasdirilmis metbex mebeli, 2 sanuzel, qaz, su, isiq daimidir, istilik sistemi kombi. Heyetde hovuz, manqalni, coxlu meyve ve dekorativ agaclari ekilib. Butun senedler qaydasindadir torpagin ve evin CIXARISI var.• ЭКСКЛЮЗИВ!!!• Дача продается со всей мебелью и оборудованием!!!Мардаканы, за Макаронной Фабрикой, продается монолитная дача на 6 сотках земли, общей площадью 200 кв.м. Супер ремонт, 4 комнаты, встроенная кухонная мебель, 2 санузла, газ, вода, электричество круглосуточная, отопление комби. Во дворе бассейн, барбекю, посажена много фруктовых и декоративных деревьев. Все документы в порядке, имеется ЧЫХАРЫШ на земля и дом.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,750 AZN/m²

Ortadan 69.3% sərfəli

Rayon ort: 5,698 AZN/m²

Mərdəkan

5 698 AZN/m²

Son 6 ay: -10%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -12.10%

Aktiv: 3867 Yeni: 638 Tələb: Aşağı
350 000 AZN
Kupçalı
M

Məhərrəm Babayev

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi