Satılır 4 otaqlı həyət evi 160 m²

Bakı, Şüvəlan · Şüvəlan qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-259598 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

160.00m²

Otaq sayı

4

Torpaq sahəsi

3.00 sot

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Bag shuvelan qes pristijli erazide etraf villalar olan mehlede insa olunub. 1 zal, 3 yataq otagi, 1 metbext, 3 san/q hamam, holl, teras, sohbetgah, manqalxana, selale, filtirni hovuz, dekorativ agaclar ve yasiliq zonasi var. Qaz, sirin su, isiq, optik internet, yol asfaltdir. Senedler paket CIXARISHDIR.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,781 AZN/m²

Ortadan 76.6% sərfəli

Rayon ort: 7,602 AZN/m²

Şüvəlan

7 602 AZN/m²

Son 6 ay: -36.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -54.40%

Aktiv: 2789 Yeni: 814 Tələb: Aşağı
285 000 AZN
Təmirli
E

Emlak baku

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi