Satılır 4 otaqlı həyət evi 125 m²

Bakı, Xəzər · Merdakan,Merdakan Qala yoluna yaxin · YeniEmlak.AZ

Satış EML-093161 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

125.00m²

Otaq sayı

4

Torpaq sahəsi

5.00 sot

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Merdakanda,Merdakan-Qala yoluna yaxin 4.5 sot torpaq sahesinde 4 otaqli ev satilir,torpaqin ve evin cixarisi var,qaz,su,isiq daimi,real alici ile qiymetde razilasmaq olar,xais olunur real negd pulu olan alicilar zeng etsin,vasitecinin xidmet hakqi 1%.Xais olunur ipateka ile almaq isteyenler zeng etmesin.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,360 AZN/m²

Ortadan 38.6% sərfəli

Rayon ort: 2,214 AZN/m²

Xəzər

2 214 AZN/m²

Son 6 ay: +33%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +33.50%

Aktiv: 2473 Yeni: 512 Tələb: Aşağı
170 000 AZN
Kupçalı
N

Nadir m

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi