Satılır 4 otaqlı həyət evi 120 m²

Bakı, Sabunçu · Zabrat Mastaga yolu Araz Marketin arxasi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-179621 7
17 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

120.00m²

Otaq sayı

4

Torpaq sahəsi

3.00 sot

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

Zabrat Mastaga yolu Araz Marketin arxasi 3 sotda 4 otaq heyet evi satilir Tikili sahesi 120 kvm Komunallar qurasdirilib qaz su isiq daimidir ve istilik sistemi kombidir Kanalizasiya sistemi merkezidir Ev dairevi qosa dasla insa olunub fundamenti betonu kemeri var Senedi evinde torpaginda cixarisi Real aliciya endirim olunacaq

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,025 AZN/m²

Ortadan 51.3% sərfəli

Rayon ort: 2,104 AZN/m²

Sabunçu

2 104 AZN/m²

Son 6 ay: -9.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -14.50%

Aktiv: 2806 Yeni: 561 Tələb: Aşağı
123 000 AZN
Təmirli Kupçalı
G

Gulnar

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi