Satılır 4 otaqlı həyət evi 118 m²

Bakı, Əmircan · Qasim bəy Zakır küç., ev 31. · Bina.Az

Satış EML-210230 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

118.00m²

Otaq sayı

4

Torpaq sahəsi

2.00 sot

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Suraxanı rayonu,Əmircan qəsəbəsi 4 otaqlı 2 sotda 118 kvm həyət evi 113 və 66 nömrəli avtobus xəttinə yaxın məsafədə, pekarnı yolunun üstündə, orta təmirli,qazı,suyu,işıqı və internet xətti mövcuddur.Ev 98000 satılır.Mülk özümə məxsusdur.Real alıcıya endirim olacaq.Sənəd qeydiyyat yolu ilədir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

831 AZN/m²

Ortadan 60.8% sərfəli

Rayon ort: 2,118 AZN/m²

Əmircan

2 118 AZN/m²

Son 6 ay: +42.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +112.80%

Aktiv: 164 Yeni: 42 Tələb: Aşağı
98 000 AZN
Təmirli
S

Saleh Haciyev

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi