Satılır 4 otaqlı həyət evi 110 m²

Bakı, Sabunçu · maştağa qes · YeniEmlak.AZ

Satış EML-251561 2
17 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

110.00m²

Otaq sayı

4

Torpaq sahəsi

2.50 sot

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Maştağa Buzovna yolunda.Lider Marketin yani yola yaxin Asvatli kucede 2.5 sotda 4 otaqli, heyet evi satilir. Qoşa daşla inşa olub.su qaz işigi damidir.istilik sistemi kombi.merbex mebeli yeni Yenice Temirden cixmis super gozel bir evdir tikinti Zamani kemer beton isti pol metakla cekilib kefiyyetli inşa edilib. Senet Kupça endirim olacaq

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,118 AZN/m²

Ortadan 50% sərfəli

Rayon ort: 2,234 AZN/m²

Sabunçu

2 234 AZN/m²

Son 6 ay: -3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.70%

Aktiv: 3910 Yeni: 1225 Tələb: Aşağı
123 000 AZN
Kupçalı
N

Nuray

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi