Satılır 4 otaqlı həyət evi 110 m²

Abşeron, Saray · Abşeron rayon Saray qəsəbəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198743 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

110.00m²

Otaq sayı

4

Torpaq sahəsi

2.50 sot

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Ünvan Abşeron rayon Saray qəsəbəsi Saray postuna çatmamış əsas yoldan 100 metr içəridə 2.5 sotda 5 daş kürsülü 4 geniş otaqlar ümumi sahəsi 110 kv metr heyet evi satılır..Qeyd edim ki evin tam sənədləri var ( KUPCA ) Start qiymət 112000 AZN deyilir..Real alıcıya endirim var..Xidmət haqqı 2 faiz təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,018 AZN/m²

Ortadan 41.3% sərfəli

Rayon ort: 1,734 AZN/m²

Saray

1 734 AZN/m²

Son 6 ay: -20.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.40%

Aktiv: 1311 Yeni: 284 Tələb: Aşağı
112 000 AZN
Kupçalı
A

Araz

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi