Satılır 4 otaqlı həyət evi 100 m²

Bakı, Masazır · Masazır qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-091481 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

100.00m²

Otaq sayı

4

Torpaq sahəsi

1.00 sot

Təmiri

Təmirli

Təsvir

❗️Təcili satılır ❗️

📄 ÇIXARİŞ-KUPÇA VAR, Sənədləri Qaydasındadır.

🏠 Masazırda 4 otaqlı, 2 mərtəbə 100kv EV satılır !

📍Lc Waikik yaxınliğinda

✨ Full təmirli, geniş və işıqlı mənzil

🔥 Kombi istilik sistemi

🏫 Məktəbə cəmi 5-10 dəqiqəlik məsafə

🛣️ Əsas Yola , 5 dəqiqəlik Məsafə

👨‍👩‍👧‍👦 Rahat planı ilə ailələr üçün ideal seçim.

✅ İPOTEKAYA TAM YARARLIDIR ! ✅

🔥Qaz. 🚰 Su . 💡 İşiq Daimidir.

🏦 Ofis Haqqı 1% ( Alıcı )

----------------------------------------------------------------------

❗️Срочно продаётся ❗️

🏠 В Масазыре продаётся ДОМ 4 комнаты, 2 этажа, 100 кв.м! 📍 Улица Рза Талыбова ✨ Полностью отремонтированный, просторный и светлый дом 🔥 Система отопления комби 🏫 До школы всего 5–10 минут пешком 🛣️ До основной дороги 5 минут 📄 Есть выписка (купчая), документы в полном порядке 👨‍👩‍👧‍👦 Удобная планировка — идеальный вариант для семьи 🔥 Газ 🚰 Вода 💡 Электричество — постоянно

✅ ПОДХОДИТ ДЛЯ ИПОТЕКИ! ✅

🏦 Комиссия офиса — 1% (с покупателя)

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,050 AZN/m²

Ortadan 32.9% sərfəli

Rayon ort: 1,565 AZN/m²

Masazır

1 565 AZN/m²

Son 6 ay: -12%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -11.30%

Aktiv: 5970 Yeni: 1618 Tələb: Aşağı
105 000 AZN
Təmirli
M

Murad Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi