Satılır 3 otaqlı yeni tikili 96 m²

Bakı, Nizami · Emlak.Az

Satış EML-064489 3
11 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

96.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

15 / 20

Təsvir

İpotekaya yararlı!!! Əlavə Qaraj da qiymətə daxildir!!!!!! Bu ərazidə Tək qaraj 40-45 min azn satılır Mənzil qarajsız satılmır!!!!!!

-

Mənzil Şəhərin mərkəzində Tibb universiteti və 1 saylı Asan xidmətin yanında yerləşir

-

3 otağa düzəlmə, Qismən Əşyalı Satılır, Qaz,Su,İşıq daimidir.

-

Binada yeraltı parking, 7/24 mühafizə var. Ətrafda hər növ iaşə obyektləri mövcuddur. Mənzilin Əla Layihəsi var. Bina Yaşayışlıdır, TƏCİLİ SATILIR!!!! OFİS HAQQI 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,385 AZN/m²

Ortadan 10.3% baha

Rayon ort: 3,069 AZN/m²

Nizami

3 069 AZN/m²

Son 6 ay: +4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 9697 Yeni: 2806 Tələb: Aşağı
325 000 AZN
Təmirli Kupçalı
N

Nureddin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi