Satılır 3 otaqlı yeni tikili 95 m²

Bakı, Binəqədi · Binəqədi r. · Tap.Az

Satış EML-235001 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

95.00m²

Otaq sayı

3

Təsvir

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış komleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində sahəsi 95kv olan 3 otaq qanuni tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik sistemi kombidir. Mənzildə təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Sənəd ÇIXARIŞDI (KUPÇA) İnfrastruktur cəhətdən çox əlverişli yerdə yerləşir. Mənzil satmaq öhdəliyində olan kirayə mənzil lahiyəsidir, kreditlə satılır. İlkin ödəniş – 42 000 Azn Kredit Müddəti – 24 il Aylıq ödəniş: 1903 azn Şərtlər : 1. Yalnız rəsmi gəliri olan şəxslər müraciət edə bilər 2. Kredit tarixcəsi müsbət olmalıdır. 3. Kredit yaşı max. 70 yaşa”dək 4. Müraciət yaşı min. 59 yaşa”dək OFİSİN XİDMƏT HAQQ 2000

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

6,211 AZN/m²

Ortadan 161.1% baha

Rayon ort: 2,379 AZN/m²

Binəqədi

2 379 AZN/m²

Son 6 ay: -2.6%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.50%

Aktiv: 6331 Yeni: 2084 Tələb: Aşağı
590 064 AZN
S

Sevda

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi